fbpx

21/02/2020 – Dzień dwunasty.

wspomnieniageja-com_luty-codziennik-tydzien-drugi

Dzisiaj postanowiłem, że będzie wpis w formie podcastowej. Z racji tego, że istotnie, moje wcześniejsze nagranie wyszło tak sobie, co było spowodowane chęcią czytania, a nie przekazania informacji, to też wyszło jak wyszło..

Jestem średnio zadowolony z niego, lecz swoje zadanie spełniło – zrobiłem coś nowego i poznałem opinię innych ludzi. ?

Oczywiście tamten materiał mógł stanowić jedynie próbkę mojego głosu, lecz po wyczyszczeniu szumów przez filtr, okazało się, że brzmię, jak bym to nie był ja. Dzisiaj wypowiadam się bez czyszczenia, na innym urządzeniu.

Forma podcastowa, ponieważ wiem, że jesteście ciekawi jak sobie poradzę, ja sam jestem ciekaw, a tamto nagranie nie jest miarodajne, jeśli o ocenie moich materiałów mowa. Jak zaprezentuję Wam kilka takich materiałów, to będziecie mogli powiedzieć mi coś więcej o tym, czy Wam się podoba, czy może jednak wolicie wersję pisaną, chociaż z wieloma z Was „rozmawiam” w formie wysyłanej wiadomości w social media i twierdzicie, że lubicie słuchać mojego głosu, nawet niektórzy wyrażają chęć spania ? podczas słuchania mojego głosu, a inni chcieli, abym został ich mężem ?. ?

Z tymi i podobnymi opiniami.. – tak, wiem, że były to śmieszki, lecz nie słyszałem jak na razie negatywnych opinii, tym, którym wysłałem nagranie głosowe, więc zobaczymy. Musicie mieć tego więcej, aby opiniować. ?

Poniżej miałem zostawić do dyspozycji dźwięk na Facebooku, YouTube i jeśli mi się uda, to nawet na Instagram TV, lecz muszę przemyśleć i ustawić wideo w pionie.. – czeka mnie zatem trochę więcej pracy, ale jeśli dasz mi kilka chwil na przyłożenie się do tego projektu, a nawet zakup odpowiedniego sprzętu, o czym wspominałem wcześniej, to obiecuję dać z siebie wszystko. ?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: