fbpx

CHRONOLOGICZNIE

Tutaj stworzę dla Was listę postów w kolejności chronologicznej od najstarszego. Dlaczego❓? Ponieważ czasami zdarza się tak, że pytacie mnie o coś takiego, jak archiwum i to słynne „drzewko” z bloggera. Na WordPress jest możliwość ustawienia czegoś podobnego, lecz mnie bardzo takie coś niszczyło całą wizualną otoczkę.

Jak zawsze, zachęcam was nie tylko do wypowiadania się, a również wspierania mnie w działaniu poprzez: , lub wpłaty na wspomnieniageja@gmail.com wielkie DZIĘKI❗?

Dla waszej informacji (to zostanie później usunięte).
Jak będzie wyglądała lista❓ Następująco:

ROK PUBLIKACJI

[data publikacji]TYTUŁ BĘDĄCY LINKIEM DO POSTA

Zajawka, żebyście czytając tytuł mojego X wpisu, nie musieli zastanawiać się, czy już to czytaliście, czy może jednak nie.


Mam do wprowadzenia wiele zmian w każdym poście. Zastanawiałem się, jak to ma wyglądać, jak będzie najlepiej dla was i dla mnie.. Wymyśliłem, że i tak muszę edytować wpisy, ponieważ zawierają błędy, a kiedy będę już poprawiał wpisy, to wrzucę właściwą grafikę i stopkę oraz zachęty do innych akcji.  

Na ten moment edytowałem kilka losowo wybranych przeze mnie postów, lecz nie zmieniłem grafiki albo czegoś tam jeszcze.. i efektem nie jest jeszcze to, czego oczekuję. Z tego też powodu, nie zamieszczę jeszcze żadnego wpisu tutaj. Niebawem będą się pojawiały, więc możecie zerkać. Na ten moment zostawiam wam stronę z informacją, żebyście wiedzieli, co się dzieje i co się zmienia oraz przyzwyczaili, że jest taka magiczna strona, gdzie macie wszystkie wpisy, tak, jak wolicie. ?

2018

[14/08/2018]Pierwszy wpis ? tutaj.

Nie ma co wymyślać ?. Pierwszy wpis ?, to pierwszy wpis. Tyle❗? Zapraszam do czytania❗?


[16/08/2018]Przecież nie miałem miejsca.

Kolejna sprzeczka ⚔ z Krzysztofem, bo jak by mogłoby być inaczej❓❗?‍♂️ Tym razem o miejsce..

SAY NO TO HATE