fbpx

Pierwszy wpis ? tutaj.

Cześć❗?
W sumie to trochę mi niezręcznie.. do tematu przymierzałem się spory czas.. miałem pewną koncepcję, lecz kilka wizji realizacji swojego pomysłu i nie wiedziałem jak to wszystko poskładać w jedną całość.

Wcześniej bazgroliłem bloga o podobnej nazwie, lecz z innym rozszerzeniem WWW będącą własnością Google. Uznałem, że nie będę się z nimi już bawił i będę prowadził bloga na własnym hostingu i na własnej domenie tak, jak lubię.

Co ja tu robię❓ O czym będę pisał ❓ Dlaczego ❓ Po co ❓

Pytania, choć z pozoru niby proste, to rzeczywiście są złożone. Nie potrafię udzielić jednej odpowiedzi. Dzisiaj mogę odpowiedzieć, że będę tu sobie „skrobał”, pisał tak po prostu, o moim życiu. Mam zamiar opisywać to, co mi się przytrafia, co robię po to, żeby sobie móc kiedyś za X czasu móc to przypomnieć.. i żeby zmienić, choć o odrobinę sposób postrzegania tego „gatunku” ludzi – geja. Tego, jak myślę, jak postrzegam pewne aspekty w życiu i co czuję. O tym, co przeżywam, jakie miewam historie w życiu. Można by rzec, że to jest moja swego rodzaju misja na teraz. Nie potrafię obiecać, że w takim formacie będę się trzymał. Nie znam przyszłości, nie wiem, co będzie jutro, co będzie za miesiąc, rok.. – to dopiero nadejdzie..

Teraz ze swojej strony mogę tylko obiecać, że będę pisał, szczerze. Nie wiem jak często, nie wiem jak dużo. Może będą wpisy raz w tygodniu lub w miesiącu, może będą kilka razy dziennie.. – tego jeszcze nie wiem. Czeka mnie jeszcze sporo pracy nad blogiem, nad jego prowadzeniem.. doskonale wiem o tym. Na ten moment jest taki motyw, może znajdę inny, bardziej mi odpowiadający? Wiem, że na początek to wystarczy. Następnie koniecznym będzie dobranie własnej grafiki tła i logo.

Normalnie spałbym o tej porze, lecz jestem chory – na całe szczęście to tylko grypa lub inne tej podobne choróbsko i niedługo z pomocą leków przeminie.. natomiast dzisiaj, teraz nie śpię, bo kaszel mnie dusi, mam gorączkę i tabletki przeciwbólowe skończyły mi się. Z uwagi na fakt, iż nie mogę spać, uznałem, że jeśli już mam nie spać, to lepiej popracować, zrobić coś pożytecznego, aniżeli leżeć w łóżku i tylko tyle – nic.

Raczej to na tyle wpisem wstępu.. jeśli chcesz, jeśli tylko możesz, to pamiętaj o mnie i myśl o mnie miło. Nie proszę cię o udostępnianie, tego, czy przyszłych postów, bo zdaję sobie sprawę z tego, że mogłyby być tego niemiłe konsekwencje dla ciebie, kimkolwiek jesteś..

Do następnego❗?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: