fbpx

Jak korzystać z aplikacji Grindr na komputerze❓?

jak-korzystac-z-aplikacji-grindr-na-komputerze

Hej❗?
Dzisiaj nie będę za dużo pisał, bo dużo pokazałem, a raczej tyle ile jest potrzebne. ? Jeśli tytuł zaciekawił cię, to znaczy, że może ci się przydać ta wiedza. ?

Aplikacji Grindr, która jest stworzona dla gejów i nie tylko – czy też homoseksualnych oraz biseksualnych chłopaków – i służy do randkowania uważam, że szerzej przedstawiać nie ma potrzeby. ?

Opisuję bardzo nową funkcję, to też proszę, aby za kilka tygodni od publikacji, czy miesięcy, żebyście nie mieli do mnie pretensji, że coś wygląda inaczej, czy też się nie zgadza z tym, co pokazałem i w jakiś sposób różni. Mam nadzieję, że ta wersja tudzież opcja będzie rozwijana, bo mnie osobiście męczy to ciągłe siedzenie w telefonie, choć więcej czasu spędzam przed monitorem komputera stacjonarnego i zdecydowanie wygodniej byłoby mi zajrzeć, odpisać jakiemuś chłopakowi szybciej, bez konieczności ciągłego zerkania do telefonu, bo jak dotąd tylko tak działała ta appka. W końcu pomału raczkuje i zmierza w kierunku portalu randkowego, co mnie osobiście bardzo cieszy❗?

Jeśli oczywiście z jakiś względów nie możesz lub nie chcesz oglądać materiału wideo, który przygotowałem, to poniżej zamieściłem mikro tutorial (manual) w kilku krokach bez wdawania się w szczegóły. ?

 1. Uruchamiasz w komputerze przeglądarkę.
 2. Wprowadzasz adres: web.grindr.com/login.
 3. Uruchamiasz aplikację na swoi telefonie.
 4. Wybierasz z menu opcję Grindw Web.
 5. Skanujesz wyświetlany w przeglądarce kod QR.
 6. Potwierdzasz w telefonie, że to właśnie ty się logujesz.
 7. Jesteś zalogowany, możesz korzystać z Grindra on-line.

Oczywiście, jeśli jest to konieczne, to dostosuj sobie wygląd (do dyspozycji masz: tryb jasny, tryb ciemny oraz tryb office dla obu wcześniejszych).

Miłego czatowania i randkowania❗?

EDIT [20.01.2021]: Obecnie aplikacja Grindr przez przeglądarkę nie jest dostępna. Działanie aplikacji randkowej na telefonach jest dostępne. Jeśli będę wiedział o zmianach, dam wam znać. Nie musicie już pytać o to kilka razy każdego dnia. ?

SAY NO TO HATE

3 thoughts on “Jak korzystać z aplikacji Grindr na komputerze❓?

 1. Adrian

  Krótko i na temat ?

  1. WG

   Starałem się nie rozwijać za bardzo. W końcu nie wszystkie moje felietony muszą byś ekstremalnie długie. ? Tutaj temat zrealizowany, wpis możliwie krótki, bo i tak większość jest zawarta w materiale wideo. ?

 2. Ile zarobiłem i jak rozrósł się mój projekt w 2020 roku? – Wspomnienia Geja

  […] czytane przez was wpisy. Najpierw wpadaliście na stronę główną, a potem czytaliście „Jak korzystać z aplikacji Grindr na komputerze❓?”, „Fellow.pl – bardzo dziwne wiadomości.”, stronę mojego sklepu. Byliście również […]

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: