fbpx

Jestem całkiem nagi, świeżo po prysznicu ?.

Jestem całkiem nagi, świeżo po prysznicu ?.

Nie wiem, czy kiedyś się skończą te moje „inne niż zwykle” podcasty… Ten wpis jest do równie podobnego, innego podcastu. Opowiadam w nim o tym, kiedy jestem nago i siedzę na fotelu, po prysznicu, opowiadając trochę, jak to wygląda.

Na pewno, jeśli jesteś tu przypadkiem i nie chcesz się zgorszyć, to bardzo proszę cię, o nieczytanie tego wpisu i niesłuchanie podcastu.

Zaczynam:

Jestem cały nagi… Po gorącym prysznicu… Długim prysznicu… Siedzę na fotelu…

Przed sobą mam ustawiony telefon na tripodzie i mówię do was. Na taborecie, na którym stoi tripod, mam dwa cukierki, kieliszek z wodą na wypadek, jeśli zaschnie mi w gardle, żeby popić i kawę, wczorajszą, odgrzaną, z mlekiem bez cukru. Siedzę na fotelu, jestem czysty, pachnący. Pachnę jeżynami. Takim właśnie żelem pod prysznic się umyłem.

Chwilowo jest cisza, za oknem remonty nowej linii tramwajowej jakby przestały być prowadzone, jest cisza. Sąsiedzi u góry zdają się być cicho. Coś tam pyskują między sobą, głośniej odzywają się od czasu do czasu, ale ogólnie zachowują się porządnie. Nie ma skakania, biegania, stukania, wiercenia, walenia młotem…

Mojego współlokatora nie ma. Jestem tylko ja. Dlatego pozwoliłem sobie na nagie wyjście z łazienki bez zakładania na siebie ręcznika, bo wiedziałem, że nikt mnie nie zobaczy.

Za oknem, pomimo tego, że mamy początek dnia, jest przed południem, to jest dość ciemno. Przynajmniej na tyle, że nie widać tego, co jest wewnątrz mieszkania, więc dodatkowo mogłem sobie pozwolić na totalną nagość.

Wziąłem gorący prysznic, bo taki lubię. Pod prysznicem, nie tylko zrelaksowałem swoje ciało, swoje mięśnie. Teraz kiedy stygnę, czuję, że, wszystkie mięśnie jakby rozładowują się, rozładowują napięcie… Czuję się jak świeżo narodzony. Jestem ogolony, czysty. Skóra pachnie świeżością… I ja, siedzący tutaj, przed wami całkiem nagi…

Milion pomysłów w głowie na temat tego, o czym chciałbym powiedzieć.. ale uznałem, że coś innego, coś, czego dotychczas nie robiłem u siebie na kanale, może być czymś ciekawszym. Czymś, co może was rozbudzi❓ Coś, co może docenicie.. w końcu, ilu znacie ludzi, którzy opowiadają słowami takie rzeczy, które możecie zobaczyć❓

Wiem doskonale, że zauważyliście w swojej głowie człowieka siedzącego na fotelu, jeszcze parującego.. od gorącej wody..

Naturalnie, nie widzicie mnie jako postaci. Nie widzicie dokładnie mojej twarzy, mojego ciała.. widzicie człowieka. Młodego chłopaka przed trzydziestką, którego skóra paruje. Jest to dość nietypowy widok. Trzeba przyznać, prawda❓

I do tego, sposób, w jaki mówię, to, że mówię to bardzo otwarcie, mówię nieskrępowanie.. Dzielę się z wami tym, bo dlaczego miałbym tego nie zrobić❓ Nie każę wam patrzeć na moje nagie przyrodzenie, na moje nagie nogi, na mój nagi tors… Nie każę wam niczego robić z moim ciałem.. Nie narzucam wam niczego. Tylko i wyłącznie opowiadam wam o tym, co ma miejsce. Może zmyślone historie byłyby ciekawsze❓ Nie wiem. ?

To tyle, na ten moment. ?

Namawiacie mnie do tego, abym zaczął pisanie zmyślonych historii w stylu fan fiction, historii erotycznych. Nie obiecuję, że to zrobię, nie wiem, jak mi to w ogóle wychodzi. Jeśli chodzi o pisanie, to mógłbym spróbować się tego podjąć. Z opowiadaniem, to raczej nie jestem do tego skłonny. Może… kiedyś.. – nie wiem. Chciałem tylko spróbować siebie, swoje możliwości, kiedy opowiadam o sobie, o tym jak wyglądam, co robię, w dosłowny sposób, żebyście mogli to sobie wyobrazić. ?

Pytacie też o to, jak można mi pomóc❓

Jeśli możecie, to zostawcie mi złotówkę albo dwie na mojej zbiórce, którą utworzyłem.

Jeśli nie możecie dokonać wpłaty, to możecie czytać moje materiały z wyłączonym blokerem reklam, jakieś grosze mi się naliczą. Oglądajcie (słuchajcie) moje podcasty i komentujcie to, co wam się podobało lub mniej. Oceniajcie moje podcasty ?/?, subskrybujcie mój kanał.

Absolutnie odradzam klikania w reklamy, które się wyświetlają wam u mnie na blogu, bo nie chcę zarabiać kosztem reklamodawców. Oszukujecie ich w taki sposób i robicie im krzywdę, a do tego Google zrozumie to w taki sposób, że interesujecie się czymś, czym się nie interesujecie, więc następne reklamy będziecie otrzymywać o czymś totalnie innym niż was obchodzi – nie chcemy tego❗?‍♂️

Dla ułatwienia, zostawiam Wam linki, które mogą się przydać:
social media:
?‍? Instagram: ,
?‍? Facebook: ,
?‍? Twitter: ,
?‍? YouTube: ,

grupy:
?‍? LGBT+ Polska: ,
?‍? LGBT+ Wielkopolska: ,

i zachęcam do zapisania się do mojego newslettera (jest w podglądzie strony: na komputerze po prawej stronie, a na urządzeniach mobilnych na dole pod wpisem). Nie wysyłam spamu, nie sprzedaję Waszych danych, tylko staram się budować z Wami kontakt w niezależnym miejscu, bo social media potrafią być awaryjne, a jesteście dla mnie ważni.

SAY NO TO HATE

5 thoughts on “Jestem całkiem nagi, świeżo po prysznicu ?.

 1. Mateusz Wowra

  Kurcze aż się rozmarzyłem hihi, widziałem oczami wyobraźni i miałem ochotę się przytulić do Ciebie ?

  1. Wspomnienia Geja

   A słuchałeś podcast na Jutubie❓?

 2. Maks

  Zdecydowanie polecam podcast, chyba nikt nie pożałuje! ??

  1. Wspomnienia Geja

   Dziękuję za miłą rekomendację.
   Wiedziałem, że użycie mojego głosu może być ciekawe, lecz nie sądziłem, że aż taką furorę zrobi to nagranie. ?

   Aż boję się pomyśleć co będzie, jak mój głos będzie w formie i nagram przyszłe materiały, które mam w planach..❗️?

 3. Dziś o wielu sprawach dlatego nie wymienię ich wszystkich i mam sponsora❗? – Wspomnienia Geja

  […] – TRANSKRYPCJA WPISU „JESTEM CAŁKIEM NAGI, ŚWIEŻO PO PRYSZNICU„.Wpis ten w całości przepisałem z podcastu. Jest to jedyny taki wpis u mnie na blogu. […]

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: