fbpx

Intro (czy też przybliżenie / przedstawienie) mojego kanału na Jutubie.

Intro (czy też przybliżenie / przedstawienie) mojego kanału na Jutubie.

Już jakiś czas mówię do was na moim kanale na Jutubie. W sumie pomyślałem, że można by zrobić coś na kształt intro (przedstawienia kanału).

Zatem tak. Na kanale mówię o różnych rzeczach. Zazwyczaj odcinek poświęcam na konkretny temat. Wolę w ten sposób rozwijać swoje działanie, niż tworzyć jakieś nudne, sztuczne przeciągnięte materiały, aby były jedynie wypracowaniem szkolnym w wydaniu „lania wody”.

Oczywiście, lubię mówić, lubię pisać i cieszę się, że czytacie oraz oglądacie moje treści, dzięki czemu też mam feedback, że lubicie moje treści i to, co robię.

Naturalnie, na kanale nie mówię tylko o byciu gejem. Nie tylko się żalę czy też wypłakuję na temat tego, jak to mi jest ciężko. Jest ciężko, ale inni też nie mają łatwo. Nie ma co się porównywać, ale to już temat na inny materiał. Tutaj ma być krótko, tylko tak po prostu, żeby przybliżyć temat. Mam nadzieję, że się udało. ?

Dla ułatwienia, zostawiam Wam linki, które mogą się przydać:
social media:
?‍? Instagram: ,
?‍? Facebook: ,
?‍? Twitter: ,
?‍? YouTube: ,

grupy:
?‍? LGBT+ Polska: ,
?‍? LGBT+ Wielkopolska: ,

i zachęcam do zapisania się do mojego newslettera (jest w podglądzie strony: na komputerze po prawej stronie, a na urządzeniach mobilnych na dole pod wpisem). Nie wysyłam spamu, nie sprzedaję Waszych danych, tylko staram się budować z Wami kontakt w niezależnym miejscu, bo social media potrafią być awaryjne, a jesteście dla mnie ważni.

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: