fbpx

Mam urodziny. Stara dupa jestem, więc opowiem wam o różnych rzeczach.

wspomnieniageja-com_2021-styczen-25_podcast_mam-urodziny_stara-dupa-jestem-wiec-opowiem-wam-o-roznych-rzeczach

Ostatnio bardzo mnie wspieracie finansowo, dlatego obiecałem jeszcze jeden materiał. Nie chcę pieniędzy „za nic”. Chętnie tworzę i publikuję materiały, lecz jak już wiecie, muszę teraz wybierać: publikować coś dla was vs skupić się na innych zajęciach, które przyniosą jakieś pieniądze❓? Skoro wspieracie mnie ? i dajecie mi spokój o rachunki (już tak prawie), to ja czuję się zadowolony i zachęcony do tworzenia dalszych rzeczy i poniekąd do tego zobowiązany.

Miał być i jest głównie o moich urodzinach, lecz refleksje i wydarzenia związane z moimi urodzinami spowodowały, że materiał się delikatnie rozciągnął na wiele więcej, niż sądziłem (bo nie planowałem materiału).

00:05 – POWITANIE.
Jak zawsze, mówię i piszę do was Ja, czyli Wspomnienia Geja, więc też napisałem, że mówię do was ja. ?

00:10 – NALEWAM WODĘ.
Nie przygotowałem się do tego podcastu, bo nie wiedziałem, jak się wyrobię dzisiaj z miejscem. ?

00:42 – DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE FINANSOWE.?
Przesłaliście mi kolejne wpłaty, dlatego bardzo, baaaardzooo dziękuję❗?

00:58 – BYŁO DWÓCH WSPIERAJĄCYCH, A POKAZAŁEM JEDNEGO – DLACZEGO❓ [1 LINK]
Nie otrzymałem na czas informacji od Piotrka, czy mogę go pokazać / przedstawić.. więc wolałem tego nie robić. Z tego też względu w podcaście napisałem, że wspierających było tylko dwóch, a na profilu i miniaturce pojawił się jeden. Chłopak miał sporo swoich obowiązków, więc nie mam do niego żalu czy pretensji. W końcu świat się nie kończy z tego powodu. ?‍♂️

04:37 – CZY WSPIERAJĄCY MUSI ZGADZAĆ SIĘ NA PUBLIKACJĘ WIZERUNKU❓?
Za każdym razem pytam się osoby wspierającej, czy mogę wrzucić jakąś informację / link oraz miniaturkę konta, czy cokolwiek, aby też coś donator miał dla siebie (może ktoś zainteresuje się nim, bo zobaczy go właśnie u mnie na miniaturce❓?). Piotrkowi podeślę link do materiału, aby wiedział, że to o nim mówiłem, że tu go przeniosłem. ? Gdybym wiedział o tym wcześniej, że życzy sobie pozostać w cieniu.. to w ogóle nie powiedziałbym, że to jest Piotrek, tylko najzwyklej w świecie powiedziałbym, że pieniądze dostałem od anonymousa. ? Chcę zaznaczać, że każda produkcja ma jakiegoś donejtora / patrona / sponsora, co nie jest równoznaczne, z tym że treść jest wiążąca i będę zmieniał jej treść.

06:22 – CZY ZARABIAM NA TYLE, ABY MÓC SIĘ UTRZYMAĆ Z PUBLIKOWANYCH TREŚCI❓
Niestety, jeszcze tyle nie zarabiam, ale działam dalej i naturalnie proszę o pomoc. Nie będę prosił o wsparcie wieczność. Potrzebuję tymczasowej pomocy, bo kiedy projekt będzie większy, zbierze się was więcej i więcej.. to też nie będę potrzebował wpłat, a nawet przy dalszym rozwoju będę mógł usunąć większość reklam, bo samą ilością pojedynczych reklam będę w stanie zarobić. ? Z Google zarabiam grosze, które się zbierają i jak kiedyś je wypłacę, to może na hosting będzie mnie stać. ?

07:02 – ZACHĘCAM DO WPŁACANIA DAROWIZN, KTÓRE POMAGAJĄ MI W UTRZYMANIU PROJEKTU I MNIE SAMEGO. ?
Zachęcam do dokonywania wpłat, bo czemu by nie❓ Jeśli podoba wam się to, co robię, chcecie mi pomóc, to bardzo proszę. ?

07:22 – DO TEMATU GŁÓWNEGO, CZYLI MOICH URODZIN.
Dziś są moje urodziny. Poprosiłem o pieniądze, bo mam w końcu urodziny.. i to taki dodatkowy bodziec, lecz bez okazji też można.

08:06 – LUDKI, KTÓRE ZAPISAŁY SIĘ DO NEWSLETTERA WIEDZĄ WIĘCEJ, ZAPRASZAM❗ [2 LINK]
Wysłałem dziś maila z powiadomieniem do moich ludków, że dziś będzie publikacja z dziś na dziś. Jeśli chcesz również wiedzieć szybciej jakieś wieści, więcej, to zapraszam do zapisania się do mojego newslettera. ?

08:42 – JAK ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA❓?
Możecie się zapisać z panelu na boku lub też na dole strony (w przypadku urządzeń mobilnych). Jest też button w moich „szybkich linkach” link i poniżej w linkach załączę również link do bezpośredniego zapisania się do mojego newslettera. ? Podajcie swój adres e-mail i imię oraz nazwisko (tak będę się do ciebie zwracał). Kiedy potwierdzicie swojego maila, to przy kolejnej wiadomości, otrzymacie wiadomość również i wy.

09:35 – DLACZEGO LEPSZĄ ALTERNATYWĄ DLA SOCIAL MEDIA JEST NEWSLETTER❓
Social media świrują. Facebook tak samo, jak Instagram (czyli Facebook) kaprysi. Do momentu, kiedy płacicie za reklamę, to jest ok, a jeśli nie płacicie (ja tego nie robię), to dla Facebooka jesteście niedobrymi użytkownikami i ucina zasięgi. Ponadto, jeśli coś się wykrzaczy w social media, to mamy dodatkową możliwość kontaktu. Nie potrzebujemy łaski wielkich korporacji, bo mamy już kontakt poza nimi. ?

10:13 – DLACZEGO ZAPRASZAM DO ZOSTAWIANIA FOLLOW W SOCIAL MEDIA❓?
Follołowanie jest dla was, nie dla mnie. Jeśli interesujecie się tym, co robię, co publikuję, to żeby nie ominęły cię nowości.. zostawiasz follow, żeby mieć powiadomienie o kolejnych publikacjach. ?

10:49 – WRACAJĄC DO MERITUM..

11:43 – ZAPOMNIAŁEM. ?
Miałem wrzucić foty prezentów i tortu.. ale zapomniałem. Może tak miało być❓?

12:17 – ACH TEN KOCHANEK.. ? PREZENTYYY❗?
Domyślałem się, że kochanek coś mi wymyśli na urodziny, bo on lubi robić prezenty. Lubi pakować, składać, wymyślać.. Można powiedzieć, że to jest jego świat. Mnie trochę było niezręcznie, bo jednak jest sporo wydatków.. a on przyjechał z tortem i prezentami. ? Dostałem grubszą, lepszą maseczkę na mojego krzywego ryjca i kubek z mottem (tekstem ?): „Najlepsze połączenie? Kawa i mój komputer.”. Mega to pasuje do mnie i tego, co robię. ?

13:32 – JAKIE POMYŚLAŁEM ŻYCZENIE❓?
Nie powiem wam teraz, jakie życzenie pomyślałem. Było ono trochę bardziej rozbudowane. ? Możemy jednak umówić się tak, że jeśli się spełni, to wam powiem.

14:23 – KUBEK Z NAJLEPSZYM MOTTEM, BO CIĄGLE MARZNĘ ?, KIEDY PRACUJĘ PRZY KOMPUTERZE.
Kubek, który trochę wprawił mnie w dylemat, bo mam kubek „jestem w związku z kawą”, również od kochanka i teraz dostałem kubek roboczy do pracy.. Nooo.. trochę teraz mam co rozmyślać. W każdym razie oba się spełnią, bo mam takie miejsce przy laptopie, gdzie dmucha tym gorącym powietrzem i podtrzymuje mi ciepłą kawę przez cały czas mojej pracy. ?

16:00 – WSTAŁ WSPÓŁLOKATOR. POPIJAM, BO WYSYCHAM.

16:23 – DALSZA CZĘŚĆ MOICH URODZIN..?
Dostałem pieniądze od donatora na coś słodkiego, o czym mówiłem w podcaście i pisałem w tym materiale. Jestem łasuchem, więc jak dostałem pieniądze na coś słodkiego, to zrealizowałem od razu. Nie trzeba mnie długo namawiać na czekoladę. ?

18:00 – FIKCYJNI ZNAJOMI NA FACEBOOKU I ZNIKAJĄCE FOLLOW NA INSTAGRAMIE.
Nie wiem, jak będzie wyglądało to w rzeczywistości, bo mam Facebook zdradza ludziom kto ma urodziny.. a ja mam jakoś 2.000 znajomych, więc jak wszyscy się zrzucą na pisanie, to nie ogarnę. ? Konta na Facebooku wyglądają podobnie, często są fikcyjne, więc zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Na Instagramie zauważyłem, że mam znikające i pojawiające się ludki. Niby widze, że konta są.. ale jakby miały wyłączone czy zawieszone swoje konta. Dziwne to takie.. ?‍♂️

19:30 – DLACZEGO NIE FOLLOŁUJĘ NIKOGO❓?
Ponieważ follow jest dla was. Mnie nie stać na boty, które będą pilnowały tego, kto mnie follołuje i jeśli zmieni decyzję, to żeby usunąć swoje follołowanie (niestety, tak wygląda obecna komercyjność działania ludzi na Instagramie). Poza tym spowodowałoby to wyróżnienie pewnych ludzi.. a nie chcę nikogo wyróżniać, nie chcę też, aby ktoś źle się czuł z powodu tego, że go nie pofolołowałem. Dzięki temu temat jest jasny. ?

21:00 – KULISY PUBLIKOWANIA TREŚCI I STATYSTYKI..
Dzisiaj wrzucę też materiał na mój inny projekt, który prowadzę, czyli mój kanał blogowo-vlogowy. Tak, nazywam swój inny kanał profesjonalnie, bez życia, jako projekt, bo kiedy robię coś w pełnej publikacji, czyli cała publikacja na Jutubie, Insta, Facebooku, na blogu i wszędzie indziej, to już robi się z tego sporo pracy i nazywam to projektem. ?

Na @WspomnieniaGeja również na Facebooku publikuję podcasty, bo niektórzy wolą słuchać treści na Facebooku. Nie do końca rozumiem, dlaczego tak, bo na Jutubie jest lepsza jakość dźwięku.. ale jeśli tak te osoby decydują, że tak wolą, to nic mi do tego. Ja staram się nie zmuszać nikogo do niczego, więc materiał jest wszędzie. Wedle statystyk ludzie to oglądają. Naturalnie, słuchają, o czym wiemy, ale jest ruch, więc skoro jest ruch, to znaczy, że ludzie wolą tam słuchać.

23:02 – DLACZEGO ZACHĘCAM FOLLOŁOWANIE MOJEGO INSTAGRAMA❓
Ponieważ dodawanie storek na Insta jest bardziej wygodne i intuicyjne, a jeśli na Fejsie coś się nie opublikuję, to ręcznie wam publikuję to na moim wallu i po temacie. ? Kolejną sprawą jest to, o czym mówiłem wam wiele razy i do tego dążymy, że jak zbierzecie się w ilości 10.000 osób +1, to otrzymam dostęp do takiego narzędzia, jakim jest „swipe up” dzięki czemu będę mógł wam ułatwić korzystanie z moich storek. Czyli funkcja, która jest od początku konta na Snapie. ?‍♂️

25:15 – LIVE NA INSTAGRAMIE. KIEDY BĘDĄ I JAK CZĘSTO❓
Po ostatnim naszym live, który spodobał się wam i mnie, myślę nad regularnym prowadzeniu live na Instagramie. Myślałem o weekendzie.. raczej o niedzieli, bo w tygodniu jesteście zmęczeni, macie swoje rzeczy do robienia i troski. W sobotę sobie odpoczywacie.. a poza tym, w sobotę, ja mam robotę, więc nie będę dostępny i będę wykończony. ? Niedziela wydaje się całkiem ok. Muszę pomyśleć jeszcze nad godziną – z tym możecie mi pomóc, pisząc komentarze z najbardziej odpowiadającą wam godziną, bo jak nie, to będę robił o różnej porze, aż trafimy na najlepszą porę. ?

26:12 – W KOŃCU WSPÓŁLOKATOR WYSZEDŁ. MAM SPOKÓJ. PIJĘ I SMARUJĘ USTA.
W końcu spokój na kilka godzin❗ Musiałem się napić i pomadować usta, bo od mówienia zaczęły schodzić mi całe łaty. Ehh..

27:20 – PUBLIKOWANIE TREŚCI. DLACZEGO NIE TWORZĘ CLICKBAITÓW❓
Nie tworzę clickbaitów. Tytułuję materiały zgodnie z zawartością. Jeśli mówię o czymś, to tak też podpisuję materiał. Zresztą, jak już mówiłem wcześniej.. wolę kilkadziesiąt czy kilkaset osób, które są zainteresowane tym, co robię i publikuję, niż miałbym tworzyć coś, z czym się nie zgadzam. Wystarczy, ze internetowe bezosobowości tak robią. Ja nie chcę w tym uczestniczyć.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany tematyką LGBT, to algorytm zaproponuje mój materiał lub szuka danej treści i dlatego trafia do mnie, bo opisuję materiały i publikacje jako gej, bo też jestem gejem.

29:38 – ROZKMINA O TYM, KTÓRĄ LITERKĄ „LGBT” JESTEM. ?
Właśnie.. Nie jestem lesbijką, transwestyta ani transwestytką, nie jestem też osobom transseksualną. Jestem gejem i to jest moja litera – G.

30:10 – JAK REAGUJE NA MNIE WSPÓŁLOKATOR❓?
Po kilku ostrzejszych numerkach z moim kochankiem mój współlokator przechodzi obok mnie, przytulając dupę do ściany. Wydaje mu się, że jedyne czego chcę i oczekuję od niego, to, aby wyruchać go w dupę. Jak większość heteryków nieposiadających wiedzy na temat orientacji po obserwacji innych osób homo, mają jakieś takie dziwne zachowania. Jest to słabe, chociażby dlatego, że nie mam na niego „ochoty”. ?‍♂️

30:46 – MOJE REFLEKSJE NA TEMAT MOJEGO WIEKU, MOICH URODZIN.. – PODSUMOWANIE ŻYCIA.
Chcąc niechcąc, starzeję się. Mam dwadzieścia siedem lat. Jestem przed trzydziestką. Wiele osiągnąłem, w wielu kwestiach nie dosłownie, ale jednak „dałem dupy”. Będę się starał robić lepsze rzeczy i do przodu❗

32:42 – MOJA ZABAWA GŁOSEM I TESTY JEGO MOCY. ? [LINKI 3 i 4]
Zabawiłem się głosem. Zacząłem od wykonania tutorialu o aplikacji Grindr i jak z niej korzystać na komputerze. Obecnie nie jest dostępna na komputerze. Później powiedziałem i napisałem o mojej nagości świeżo po prysznicu. Co do pierwszej publikacji, to nie miałem pewności, czy się kliknie, czy nie. Byłem pytany, więc chciałem pomóc. Drugi materiał, wiedziałem, że się kliknie, bo ludzie są ciekawi, ludzie chcą słuchać i fantazjować.. – w obu przypadkach zrobiłem coś dla kliknięć i okazało się, że jest mały sukces. Nikomu nie zaszkodziłem moim działaniem. ?

35:13 – KONIEC GADANIA O ŻYCIU I URODZINACH. PODSUMOWANIE.
W zasadzie wszystko, co chciałem, to powiedziałem i napisałem.

35:39 – KOCHANEK MNIE ZASKOCZYŁ, BO..❓?
Sądziłem, że będzie standardowo, jak to sobota. Czyli kawa z jakimś ciachem, robota i tyle. Była robota i prezenty oraz przepyszny, lekki tort. ? Nie był z masą cukrową, a był na piance. Był słodki, ale też nie przesadnie. Nie spodziewałem się prezentów i i i..

36:38 – DOSTAŁEM MASZYNKĘ, CHOĆ KOCHANEK MIAŁ OBAWY.. ?
Ostatnio ogoliłem się na łyso.. – opowiem wam o tym później, kiedyś. Kochanek nie chciał mi przywieźć maszynki do strzyżenia, bo bał się, że znowu się ogolę na łyso.. ale ja potrzebuję do ogolenia mojego małego.. ?‍♂️

37:13 – OOO.. SIĘ ROZGADAŁEM❗ USIADŁEM NA CHWILĘ I PONAD PÓŁ GODZINY POLECIAŁO. ?
No, coż.. ja tu pitu-pitu.. i sporo czasu mięło. Mnie czas minął meeeeegaaa przyjemnie, mam nadzieję, że wam również. ?

37:34 – JEDEN Z CHŁOPAKÓW, SŁUCHACZY, ZWRÓCIŁ MI UWAGĘ O CZAS OSTATNIEJ PUBLIKACJI. [LINK 5]
Był to trochę zarzut, że nie dbam o ludzi, którzy mają do 20 minut czasu na słuchanie. Taki Karol Paciorek opublikował najdłuższy materiał na kanale Imponderabilia z Red Lipstick Monster trwa 4 godziny i ponad 56 minut (w podcaście powiedziałem, że materiał trwa ponad 6 godzin, lecz to było moją pomyłką).

38:23 – NIE JESTEM PROFESJONALNYM PODCASTEREM I CO Z TEGO❗❓?
Faktem jest to, że nie mam profesjonalnego mikrofonu. Faktem jest to, że nagrywam materiały telefonem w kartonie po pizzy. Tylko, jakie to ma znaczenie❓ Staram się przecież umilić możliwie wam czas, rozmawiam do was o rzeczach ważnych i bardziej rozrywkowych. Wycinam szumy i nie bawię się już w usuwanie przerw, bo za dużo czasu na to traciłem, a mój pierwszy materiał był tak pocięty, że wyszło potem „tak sobie” (moim zdaniem, bo wy piszecie mi, że było inaczej), a to wyłącznie dlatego, że chciałem, aby wszystko było pro i żebyście mieli podkład lektorski. ?‍♂️

40:05 – TRACĘ GŁOS, POTEM KICHAM. CZY TO PRZEZ KARTON❓?
Ehh… troszkę się wam ponagrywałem na storkch, w rozmowach prywatnych i w czasie mówienia tego pokcastu. Kichnąłem, znowu. Nie wiem, czy to przez mój karton❓?

41:25 – PODSUMOWANIE: PODZIĘKOWANIE, DBAJCIE O SIEBIE, ZAPRASZAM NA WSPOMNIENIAGEJA.COM

42:29 – JAK MOŻECIE, TO RZUĆCIE MONETĄ. DZIĘKI❗?
Tak, bardzo ładnie proszę o wsparcie. Jeśli argument na urodziny was nie przekonał, to po prostu wesprzyjcie mnie, bo pomoże mi to w utrzymaniu i rozwoju.

43:06 – DLACZEGO WARTO CZYTAĆ BLOGA Z WYŁĄCZONYM BLOKEREM REKLAM❓
Dzięki reklamom zbierają mi się drobne centy, może wystarczy mi na hosting, czy coś.. – zobaczymy. Ja staram się pilnować Google i usuwam reklamy, bo często próbuje mi się rządzić własnymi prawami i włącza „reklamy displayowe” na cały ekran, co przeszkadza w odbiorze, a iks do zamknięcia reklamy jest tak zaszyty, że go nie widać.

44:01 – PAAAAAAAA… ✋ 

Linki do materiałów, o których mówiłem:

[1] https://wspomnieniageja.com/dzis-o-wielu-sprawach-dlatego-nie-wymienie-ich-wszystkich-i-mam-sponsora
[2] lub „szybkie linki” na blogu
[3] https://wspomnieniageja.com/jak-korzystac-z-aplikacji-grindr-na-komputerze
[4] https://wspomnieniageja.com/jestem-calkiem-nagi-swiezo-po-prysznicu
[5] https://youtu.be/n8vY84EzhwA

SAY NO TO HATE

Zdjęcie, jakie użyłem w miniaturce zamiast Piotrka, pochodzi z portalu Pixels.com

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: