fbpx

Trochę mojego koślawego ASMR. Kupiłem coś słodkiego z Lidla.

wspomnieniageja-com_2021-styczen-24_podcast_troche-mojego-koslawego-ASMR-kupilem-cos-slodkiego-z-Lidla

Hey❗??
Dziś kolejny materiał zasponsorowany, bo dostałem donejta na ten cel, lecz treść nie jest w żaden sposób opłacona. Mówię wam tylko, że udało się, że dostałem jakieś pieniądze i przy okazji zachęcam was do zostawiania wpłat, bo o was również chętnie wspomnę. ?

Dostałem wpłatę, więc skorzystałem z dopisku do wpłaty od Grześka, który życzył sobie, abym kupił sobie coś słodkiego na urodziny. Miałem ochotę na czekoladę, więc kupiłem. Dzięki temu, że otrzymałem zgodę na publikację wizerunku, to macie info. Linków nie pozostawiam żadnych ze względów osobistych Grześka, których nie będę przedstawiał. Może kiedyś się to zmieni.

Korzystając z okazji zwrócenia waszej uwagi i tego, że jesteście, że czytacie i/lub słuchacie.. pozwoliłem sobie na powiedzenie paru zdań na temat tego, jak ja postrzegam „odzywania się dla korzyści” przez innych oraz wyjaśniam, dlaczego sam, dlaczego sam nie odzywam się za często do wielu osób.

W przypadku innych ludzi to zwyczajnie nie lubię, kiedy odzywają się interesownie. W takim sensie, że rozumiem, że ogólnie odzywanie się do kogoś jest interesowne, bo jest zawsze jakaś potrzeba. Nie lubię jednak ukrytej motywacji. Ogólnie znanej jako sztuczna uprzejmość, czy słodko pierdzące nadęcie. Tacy ludzie często odzywają się, jak mają jakiś deal do ogarnięcia, a na co dzień mają gdzieś to, jak żyjesz, jak ci się wiedzie.

W moim przypadku jest inaczej. Wszystkim życzę sukcesów i rozwoju, niezależnie od tego, jak się on objawia. Do wielu osób się nie odzywam i w ostatnim czasie będę sukcesywnie kontaktował się z ludźmi mniej i mniej, bo nie mam na to czasu, jeśli mam robić więcej publikacji i inne obowiązki. Doba jest ściśle określona i muszę wykorzystać z niej, jak najwięcej będzie to możliwe. Ludzie nie cierpią, nie odzywam się do ludzi raz na milion lat, wyłącznie, jeśli jest szansa coś ugrać. Po prostu robię swoje, a jeśli widzę coś na minus lub coś na plus, to jak mam chwilę, pytam, co się dzieje, może jakoś mogę pomóc lub gratuluję osiągnięć. ?

W podcaście zawarłem mój koślawy fragment ASMR z otwierania i jedzenia czekolady oraz powyższe, które zawarłem i rozpisałem już tutaj. ?

Lista przystanków / rozdziałów (zakładek) w podcaście:
00:05 – POWITANIE.
00:12 – INFORMACJA O SPONSORZE (DONEJTORZE ?).
02:34 – CO KUPIŁEM❓
03:03 – OTWIERAM PRZED KONSUMPCJĄ. ?
03:56 – MOJE KOŚLAWE ASMR. ?
06:12 – IGRASZKI Z CZEKOLADĄ. ?
06:46 – JAKI BĘDZIE MÓJ URODZINOWY DZIEŃ❓?
07:26 – PO PROSTU PAMIĘTAJ O MNIE. ?
09:25 – DZIĘKUJĘ ZA DONEJTA. ?
09:35 – ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO DOKONYWANIA WPŁAT DAROWIZN. ?
09:50 – ZACHĘCAM DO POZOSTAWIENIA OPINII. ? & ?
10:47 – PAAAAAAAA… ✋

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: