fbpx

W czasie pandemii powinniśmy się wzajemnie o siebie troszczyć. ?

w-czasie-pandemii-powinnismy-sie-wzajemnie-o-siebie-troszczyc

Dzisiaj podcast, do którego zainspirował mnie jeden z Was. Celowo lub nie, ale jednak. Jakiś niedaleki czas temu, odzywałem się do Was, żeby dowiedzieć, jak się miewacie. Otrzymałem sporo podziękowań, lecz jeden z Was podsunął mi bardzo ciekawy pomysł. Dlatego też powstał ten podcast. ?

Niezaprzeczalnie, mamy czas pandemii i z tego względu pomyślałem, żeby do Was, moi mili odezwać się, zapytać, co tam u Was. Wiem, że to nie jest nie wiadomo jak wiele. Po prostu odzywam się do Was każdego dnia. Rozpocząłem od Instagrama, ponieważ tam jestem najczęściej i najbardziej aktywny. Pokazuję najwięcej w moich relacjach (MD – My Day).

Wiele z was bardzo dziękowało mi za kontakt i cieszyło się z tego, że coś miłego uczyniłem ?, a ja tak po prostu, po ludzku chciałem się dowiedzieć, jak się macie. Otrzymuję całą masę wiadomości, dlatego czasami się naśmiewam, że mi spamujecie skrzynki, bo nie ogarniam często tych ilości. Staram się każdemu odpowiadać, ale z tym bywa różnie. ?‍♂️

W każdym razie jeden z Was podsunął mi pomysł, że te moje zapytania, poświęcony Wam czas, jest bardzo przydatnym działaniem. ? Dlatego pomyślałem sobie, że skoro mogę tak pomóc innym, a czas jest ograniczony.. to poproszę innych ludzi, żebyście się wszyscy przyłączyli i zapytali, przynajmniej internetowo chociaż 2-3 osoby niezależnie od tego, czy to są Wasi bliżsi, czy dalsi znajomi. Zapytajcie co u nich, poświęćcie im kilka/naście minut. Dla was to prawdopodobnie nic wielkiego, a wielu ludziom może realnie pomóc taka rozmowa.

Wiem też, że bardzo wiele osób jest takich, których „nudzi się”. Być może jesteś taką osobą i właśnie czytasz mój wpis lub słuchasz podcastu. Jeśli to nie problem, to zachęcam cię do tego, abyś odezwał się do swoich znajomych.

Ciebie to nic nie kosztuje, a możesz bardzo łatwo okazać wsparcie ludziom, którzy mocno tego potrzebują. Wiele z tych osób jest pochłoniętych codziennością i często zapomina o sobie.

Facet, który zasugerował mi, aby zachęcić do takiej postawy jak moja, ciężko pracuje. Z tego, co zrozumiałem, jest medykiem. W czasie tego pandemicznego szaleństwa ma pełne ręce pracy przez wiele godzin, każdego dnia. Ehhh…

Jak chcecie posłuchać, to zapraszam na YouTube.

Dla ułatwienia, zostawiam Wam linki, które mogą się przydać:
social media:
?‍? Instagram: ,
?‍? Facebook: ,
?‍? Twitter: ,
?‍? YouTube: ,

grupy:
?‍? LGBT+ Polska: ,
?‍? LGBT+ Wielkopolska: ,

i zachęcam do zapisania się do mojego newslettera (jest w podglądzie strony: na komputerze po prawej stronie, a na urządzeniach mobilnych na dole pod wpisem). Nie wysyłam spamu, nie sprzedaję Waszych danych, tylko staram się budować z Wami kontakt w niezależnym miejscu, bo social media potrafią być awaryjne, a jesteście dla mnie ważni.

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: