fbpx

Święta ? święta ? i po świętach ? 2019.

wspomnieniageja-com_swieta-swieta-i-po-swietach-2019

Dzisiaj raczej już jesteście spokojniejsi. Całe „święta” i otoczka towarzysząca męczących spotkań z rodziną, a dokładnie wujkami i dziadkami przy czym towarzyszą nierzadko bardzo nudne, niezręczne oraz nierzadko burzliwe rozmowy prowadzące do kłótni, bo przecież polityka jest najistotniejsza, podziały na ludzi homo i hetero i jak zawsze, niezmienny temat do rozmów o pieniądzach, oczywiście nie własnych, tylko tych, sąsiada spod czwórki, bo może jednak ukradł..❓ Bo sam przecież rękami i własnym czasem nie zarobił na to wszystko, na pewno musiał ukraść lub zakombinować.. ?

Ehhh..
Mam nadzieję, że ci, którzy mają takie doświadczenia, dla nich już te „magiczne chwile” się skończyły i teraz możecie odsapnąć z pełnym brzuchem jak mniemam. ?

Życzeń wcześniej nie było, celowo.
Nie chciałem zakłócać niczyjego, rodzinnego, czasu, nie chciałem, aby powiadomienie o nowym poście / wpisie było przez ciebie kojarzone z pozostałymi „jeszcze to, kolejny spam”. Dzisiaj mogę złożyć tobie, każdemu z Was życzenia, bo już emocje opadły.. masz chwilę i nie ma całego tego spięcia związanego z oczekiwaniami i tym, jak wypadniesz przed rodziną.. ?

A zatem, życzę Ci..:
W sumie, to nie znam się z każdym z Was, lecz życzę Tobie, aby zdrowie ci dopisywało – i nie mam tu na myśli braku przeziębień i innej grypy – bo lecząc się na poważniejsze rzeczy z NFZ raczej nie poczujesz polepszenia czekając w kolejkach kilka miesięcy czy nawet lat, żebyś miał do jedzenia tyle, żebyś nie musiał się martwić i oczywiście żeby praca była fajna i dawała Tobie nie tylko marne pieniądze, ale jakąś satysfakcję z tego, że robisz coś pożytecznego, potrzebnego i czuł się w niej dobrze, bez obaw o to, CO BĘDZIE JEŚLI ONI SIĘ DOWIEDZĄ.. – że jesteś innej orientacji, niż ty – żeby Twoja rodzina nie miała większych zmartwień, bo te przekładają się w mniejszym lub większym stopniu na ciebie samego.

Nietypowo, bo tak szczerze, z perspektywy mojej własnej i potrzeb ludzi, którzy mnie otaczają. Mam nadzieję, że wszystkie się spełnią❗?Oczywiście życzenia w formie męskiej, przy czym ja nie rozgraniczam i nie uważam, że płci pięknej się one nie należą – wprost przeciwnie❗? Po prostu zwykło się pisać, ja tak wolę, w osobie męskiej, bo przecież kiedy to dziewczyna oznajmuje, że jest lesbijką, czy czuje iż jest biseksualna, to „jakoś” to wszyscy przyjmują, a kiedy do chłopak obwieści, zaczyna się lament o to, że „ten, temu w dupę”..?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: