fbpx

Podcast z mojego łóżka ?, w międzyczasie, o obecnej sytuacji, innych kwestiach.

podcast-z-mojego-lozka-w-miedzyczasie-o-obecnej-sytuacji-innych-kwestiach

Hej❗?
W sumie, to nie wiedziałem, czy napiszę z tej okazji jakiś wpis, felieton, notatkę, ale pomyślałem sobie, że jeśli ktoś z czytających i słuchających nie subskrybuje mojego kanału na YouTube lub też nie polubił mojej strony na Facebooku, to może nie wiedzieć o tym, że jest coś nowego, a postarałem się, aby było, bo tak też się umówiliśmy. ?

Nie będę się szczególnie rozpisywał, choć Google „grozi mi” palcem statystyk, że jak będę tak pisał, to uznają mój blog za niewartościowy, bo moje felietony nie są tak długie, jak wcześniej❗?? Niestety, nikt, ani nic nie zmusi mnie do tego, abym robił coś wbrew sobie. Nie mam ochoty lub weny do napisania tak długiego i mądrego felietonu, jak Obiecałem, Więc Pomimo Utrudnień Z Twojej Strony – Dotrzymuję Obietnicy.

Post ten nie jest jakoś szczególnie długi, lecz jak na „standardy” Google, to jest, bo ma więcej niż 1000 zzs (Znaków Ze Spacjami), bo ma aż 2412 słów, nie pojedynczych spacji i kropeczek. Długość tego felietonu jest tak potężna, że „niszczy” mi wszystkie motywy w podglądzie z czym nie walczę, bo na telefonach głównie czytacie, poza tym, sam tekst jest czytelny, a ja zmieniam motywy, testuję, więc uznałem, że nie będę się „pocił” nad tym, skoro działa, bo zamiast „przekopywania” setek plików ustawień i edytowanie ich z każdym motywem z każdą aktualizacją, bo zawsze po aktualizacji następuje coś w rodzaju „resetu” plików motywu – wybaczcie, nie mam czasu ani ochoty na to, wolę zrobić cokolwiek innego w tym czasie, niż go marnować na takie bzdety. ?‍♂️

Lecz ja nie o tym miałem.. ?
Dzisiaj będzie zwyczajnie podcast z mojego łózka ?, który nagrałem w międzyczasie, kiedy renderowałem vloga na swój kanał na YouTube, który to firmuję swoim nazwiskiem, więc, aby nie marnować czasu.. – nagrałem coś dla Was❗?

Zapraszam do słuchania i do komentowania. Zależy mi szczególnie na feedbacku o tym, jak wyszedł dźwięk, sprawy głownie techniczne. Bo treść, czyli to, o czym mówię, nie są tak bardzo istotne, bo to tylko podcast. Mówię coś na luzie, bez spiny, czy scenariuszy. Tak po prostu, od siebie, bo taki jest ten mój projekt. ?

Dzięki za wysłuchanie, obecność i każdą opinię. ?

SAY NO TO HATE

3 thoughts on “Podcast z mojego łóżka ?, w międzyczasie, o obecnej sytuacji, innych kwestiach.

 1. Pogromcaksiezniczek

  Księżniczka ma problem z pisownia

  1. WG

   Jak widać, księżniczko. Nie wiem jak się to ma do mojej publikacji, lecz zatwierdziłem twój komentarz, bo może zechcesz rozwinąć swoją myśl. Jeśli nie, to bardzo możliwe, że stracisz jedyną szansę na to, aby zabłysnąć – przynajmniej w mojej przestrzeni, więc nie zmarnuj swojej szansy i wykorzystaj ją mądrze❗?

   1. Adrian

    i nie odpisał/a…

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: