fbpx

Moje podsumowanie kwietnia 2020 ?.

moje-podsumowanie-kwietnia-2020

Hej❗??
Mamy w końcu 01.05.2020r. więc przydałoby się zrobić grubą kreskę i podliczyć to, co jest, a czego nie ma, co i jak się działo.. lub co się nie zadziało, a mogło. Doliczyć to, co osiągnąłem i ująć to, czego nie zdążyłem, lecz będę działał, więc jest szansa na maj – w końcu od dzisiaj czas tyka.. ?

Zatem.. może zacznę od tego, że w kwietniu zacząłem publikować podcasty i przede wszystkim odpowiadam też Wam w takiej formie, kiedy masowo mnie o coś pytacie. Niestety, pisanie felietonu na zadany temat jest m ciężej z każdym pytaniem, bo już dawno skończyłaby mi się pamięć na hostingu, żeby to wszystko dla Was przygotować. ?

Nie będę się wdawał w szersze opisy i szczegóły.

Opowiedziałem o nowej odsłonie aplikacji Grindr, która jest stworzona dla gejów i nie tylko – czy też homoseksualnych oraz biseksualnych chłopaków – i służy do randkowania uważam, że szerzej przedstawiać nie ma potrzeby. ?

Wykorzystałem czas, kiedy renderował mi się vlog na mój kanał, który firmuję swoim nazwiskiem, a że jesteśmy umówieni na przynajmniej kilka materiałów w miesiącu, to nie chciałem marnować czasu. W końcu uruchomienie dyktafonu ? w telefonie ?, to kilka chwil, a to nie przeszkadza w żaden sposób komputerowi w działaniu, a ja mogę zrobić coś, co jest dla mnie najważniejsze w całym tym moim projekcie ? @WspomnieniaGeja.

Tutaj miałem trochę nerwów i niestety, czasami są takie dni, jak ten, kiedy już mam serdecznie dość, więc cóż.. – wyłączam moją elokwencję i rzucam mięsem ?❗?‍♂️ Ostrzegam, że treść odbiega od zwykle przyjętej przeze mnie zawartości, więc proszę mieć to na uwadze. ?

Tego dnia miałem wenę i aż cisnęło mi się na usta, aby opowiedzieć o pewnej sytuacji z Facebooka. W końcu Wspomnienia Geja, to WSPOMNIENIA oraz PRZEMYŚLENIA. Prowadzę bloga, lecz nikt nie zabraniał mi łączyć tego z podcastami na YouTube, więc.. – wrzucam, a czemu by nie❓? Kto ma ochotę, to zapraszam do wysłuchania (polecam bardziej YouTube z uwagi na fakt, mniejszej kompresji dźwięku, czyli finalnie lepsze wrażenia słuchowe) nagranie jest już dostępne na Facebooku oraz YouTube.

Tutaj mówiłem trochę luźniej, oczywiście o pomysłach na wszechobecną „nudę”. Oglądanie Netflixa, to mało oryginalny, wiecznie powtarzający się TIP, lecz reszta nie jest typowa, więc może przyda ci się. ?

Otrzymałem sporo wiadomości z prośbą o komentarz do materiału Ralpha, choć nie za bardzo mam z nim jakiekolwiek połączenie. Jak mniemam, ma to związek z tym, że dokopaliście się do mojego komentarza pod jednym z ostatnich, jego filmów i sądziliście, że mogę coś wiedzieć. Tyle ile wiem i na tyle ile potrafiłem, odniosłem się do materiału Ralpha. Osobiście polecam zobaczyć w całości materiał Ralpha ze względu na to, ze będziecie mogli mieć podstawową wiedzę na temat tego, o czym mówię, jeśli nie widzieliście już jego vloga. ?

Tutaj mówiłem o tym, że nie zgadzam się, z takim zachowaniem i nie widzę niczego złego w jego zachowaniu – członka grupy ?LGBT POLSKA? i zarazem autora posta o którym mówię. Chłopak sprzedaje własnej produkcji maseczki, jak twierdzi i pomimo ogólnie walczących o prawa i tolerancję ludzi reprezentujących LGBT, ci zamiast pomóc i wesprzeć chłopaka, to pokazali, niestety, w większości jaki cebulion ? przez nich przemawia, a z takim zachowaniem się nie zgadzam i nie identyfikuję jako gej, „ten LGBT, co chce tolerancji„.

Tutaj miałem mówić o czymś zupełnie innym, ale było o tym, że to brak szacunku i chamstwo❗ Partnera należy szanować❗?

Tutaj, na koniec miesiąca, bo już więcej się nie zdarzy taki dzień, postanowiłem wypuścić podcast płatny, metoda płatności zawarta na początku podcastu. ? Dla ułatwienia dodałem nawet spis treści pod filmem. ?

Poza tym, mimo wszystko, pracowitym czasem, jednak udało mi się poznać nowych, ciekawych chłopaków, udało mi się nawet zdobyć nowych słuchaczy za co bardzo dziękuję, miło mi było zobaczyć, że to, co mówię, robię, jest chętnie słuchane i komentowane. Potwierdza to moje obawy czy też fakt, że nie jestem odosobniony w swoich przekonaniach. Czasami, czytając te bzdury niektórych ludzi, nie tylko chłopaków jest mi coraz bardziej przykro i nawet odczuwam swego rodzaju wstyd za tych ludzi, że niszczą opinię oraz postrzeganie gejów, bo raczej nikt się nie zastanowi i nie pomyśli, że to taki wadliwy osobnik, a raczej przyjmą to ludzie za zachowanie wzorcowe dla tej grupy. ?

Niestety, nie udało mi się dokończyć umowy dla Klienta, nie dokończyłem sklepu dla innego Klienta, bo obsuwa ze strony firmy hostingowej dalej ma miejsce, a Klientowi nie chce się tego wyjaśniać, a ja za niego nie będę wyjaśniać. Nie chce mu się, powiedział, że mam się skupić na innych, własnych projektach, to też tak robię. Dzięki temu też poniekąd mam więcej czasu dla Was – moich ludków, którzy do mnie piszecie, a to poniekąd z kolei przyczynia się do tego, że mam tematy bardziej Wam odpowiadające, więc nie muszę wypowiadać się na temat, który ja chcę, a może Wam mniej odpowiadać, bo może macie coś bardziej ważnego. ?

Mam nadzieję, że w maju uda mi się dokończyć niedokończone projekty, że ruszę bardziej i więcej.. ? Podcast dzisiaj powstanie, lecz opublikuję go raczej jutro, bo dzisiaj mam inne rzeczy w planach zrobić, są potrzebniejsze, pilniejsze, a na ten moment, możecie dosłuchać i zapoznać się z powyższymi nagraniami, jeśli tego nie zrobiliście i zachęcam do komentowania wyłącznie po przesłuchaniu całego nagrania, ponieważ zdarzają się już niedomówienie, bo ktoś coś wyrwał z kontekstu i musiałem prostować coś, czego nie musiałbym, jeśli by wysłuchana była całość. ?‍♂️

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: