fbpx

Dawno nie pisałem.. a dodatkowo potrzebuję przysługi.. ?

dawno-nie-pisalem-a-dodatkowo-potrzebuje-przyslugi-zbiorka

Hey❗?
Dzisiaj nie będę się rozpisywał jakoś szczególnie, bo nie chcę zabierać Twojego czasu. Po prostu ładnie proszę o pomoc, czy też przysługę. Niedługo wygaśnie moja domena, zależy mi na tym, by to nie nastąpiło jednak, dlatego zdecydowałem się na dość nietypowe posunięcie..

Wcześniej mówiłem w swoim podcast’cie o tym, że będę wyciągał rękę po pomoc, lecz to nie jest taka pomoc, pomoc, bo ja oferuję coś w zamian. ?

Potrzebuję opłacić domenę mojego bloga. Za zeszły rok płaciłem 97,17 PLN brutto, w tym roku nie wiem, jak to będzie wyglądało, nie dostałem jeszcze proformy. Domena wygaśnie 18/06/2020 o godzinie 22:37:13 do tego będę potrzebował opłacić hosting, bez którego sama domena jest jak człowiek bez głowy, a ten wygaśnie mi 06/08/2020. W minionym roku płaciłem 293,97 PLN brutto w tym roku nie mam pewności co do wysokości opłat.

Prośba nie jest o same pieniądze w sobie, bo w zamian, z racji tego, że jestem informatykiem, usługi IT. Nie będę wypisywać wszystkiego, co potrafię, bo nie w tym rzecz. Potrafię bardzo dużo i mam realne doświadczenie w swojej branży. Od postawinia strony, przeniesienia, pisanie tekstów, również „pod SEO” jak i masę innych rzeczy potrafię i wykonam w zamian, bo nie chcę być nikomu nic winien – źle bym się z tym czuł otrzymując coś za NIC.

Zbiórka założona jest na koncie mojej przyjaciółki, ponieważ nie chcę, aby ktoś znał moje nazwisko. Imię Wam na razie wystarczy. Moje dane oraz mnie, jeśli będę świadczył uslługę w Poznaniu, pozna ten ktoś, kto zażyczy sobie wykonanie czegoś tam, w ramach opaty. Mam możliwość wystawienia FV, jeśli będzie taka potrzeba – to również zorganizowałem. ?

Jeśli nie masz możliwości wpłaty, nie szkodzi. Udostępnij proszę zbiórkę, może ktoś z Twoich znajomych potrzebuje pomocy informatyka, a ja chętnie wykonam coś z zakresu mojej branży i umiejętności – wszystko omówimy przed wpłatą, dlatego zapraszam na mój Instagram @WspomnieniaGeja oraz mailowo wspomnieniageja@gmail.com, a jeśli nie masz czasu i ochoty przepisywać, to wejdź na mojego bloga, stamtąd wygodnie sobie przejdziesz, gdzie będzie Tobie wygodniej. Proponuję jednak kontakt poprzez Instagram, bo appkę mam w telefonie, więc dostanę powiadomienie od razu.

Nie proszę też o pomoc czy same pieniądze na fanaberie, jak farbowanie włosów, czy cokolwiek innego. Po prostu zależy mi na moim projecie, buduję go już kilka tal, a od 2 lat na własnej domenie, będzie mi bardzo smutno, jeśli to po prostu wygaśnie, przepadnie. ?
Zachęcam oczywiście do czytania bloga z wyłączonym blokerem reklam, wyłączyłem wszystkie przeszkadzajki, pozostałe reklamy komponują się z tłem, a wyświetlone reklamy, które przyniosą dochód pomogą mi uzbierać kiedyś kwotę minimalną, abym mógł ją spieniężyć i opłacić samemu hosting, jak wcześniej. ?

Przyjaciółce Marcie, która bez chwili namysłu założyła dla mnie konto, aby mi pomóc, dziękuję. Za wrzucenie całej oferty również. ?

To, co jesteśmy umówieni❓❗

Pisz do mnie przed wpłaceniem, ustalimy zakres oraz koszt usługi, wpłacasz, działamy❗

Jeśli nie chcesz tutaj, to pieniądze możesz wpłacić bezpośrednio na konto firmy hostingowej: 70 1140 1124 7697 0000 0001 7058, bo takie jest przeznaczenie tej zbiórki.
Jest jeszcze opcja wpłaty PayPal’em po wpisaniu maila wspomnieniageja@gmail.com.

Oczywiście wolałbym wpłaty otrzymywać na stronie zbiórki, ponieważ będzie to transparentne. Każdy będzie widział ile jest pieniędzy, ile brakuje i jak sytuacja się ma, nie będzie możliwości zarzucenia mi zatajenia jakiejś kwoty, bo to będzie widać czy i ile wpłynęło. ?

Są już małe, wielkie sukcesy❗?

Z każdą wpłatą jestem bliżej ocalenia projektu. Mam jeszcze sporo energii i pomysłów, lecz potrzebuję Twojej pomocy❗ ?

Za każdą złotówkę, z góry dziękuję❗

Osoby, które mi pomogły, to:

  1. Anonim,
  2. Anonim,
  3. Agg Warsaw,
  4. Anonim,
  5. Adam z www.Znajdz.lgbt
  6. Jakub Kurzajek,
  7. Anonim,
  8. [ tu jest miejsce dla Ciebie].

Dwie pierwsze osoby, jeśli to czytają, to poproszę o odzew, bo chciałbym zamienić z Wami zdanie i umówić się na jakieś zajęcie, bo umawialiśmy się.. Wy wpłacacie, ja wykonuję usługę z dziedziny IT, jaką ustalimy. ? Z Agg jesteśmy umówieni na kawę, jak będę w stolicy. Równie nietypowe zlecenie, lecz bardzo miłe i pewnie, jak będę już ogarnięty ze wszystkim i będę w Warszawie, to będę miał hajsiwo na kawę, będzie mi bardzo miło przywitać się i podziękować osobiście. ?

Jeśli nie masz jakiegoś zlecenia, nie potrzebujesz pomocy IT, to udostępnij posta i/lub zbiórkę, może ktoś z Twoich znajomych bliższych / dalszych potrzebuje coś ogarnąć, a nie ma do kogo się z tym zwrócić.. – JESTEM❗?

Nie piję, nie palę, nie narkotyzuję się, jestem raczej dobrym człowiekiem, potrzebuję po prostu ręki, która pomoże mi się podnieść. Nie chcę przecież pieniędzy, samej gotówki, bo oferuję coś w zamian. Inni zbiórkowicze najczęściej chcą pieniądze „bo im się należy”, bo sytuacja, bo coś tam, albo marzenia.. ja chcę te pieniądze zarobić, lecz potrzebuję jednak realnego wsparcia. Nie będę się puszczał na ulicy po to, aby zarobić na projekt. Będzie mi mega przykro, jeśli pomimo walki, nie uda mi się wygrać bitwy o projekt, lecz są granice, których nie przekroczę. Mogę głodować, mogę odmówić sobie przyjemności, jak ostatnio chociażby kawy, która skończyła mi się i nie stać mnie na taką z marketu, żeby wsypać do ekspresu. Robię sobie mocną herbatę, bo tę, jeszcze mam, choć również się kończy.

* Tak, treść jest prawie w całości skopiowana ze zbiórki – sam napisałem, więc mam do tego prawo, chcąc zachęcić ludzi do wpłaty, skopiowałem tekst, bo może się uda.. – wierzę w to❗? *

Nie poddam się, za bardzo mi zależy, za długo walczę o to❗

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: