fbpx

Jak można mnie wspierać❓

Hey❗?
Mówiłem już w podcaście dokładnie, jak to wygląda z tymi opaskami, lecz, abyśmy dobrze zrozumieli się i wiedzieli co, jak i za ile oraz na jakich warunkach, to przedstawiam warunki tutaj.  ?

Cały proces zamówienia opasek wygląda następująco:

  1. Zbieram zamówienia za pomocą tego formularza (Twoje dane kontaktowe – do wysyłki, Twoje zamówienie).
  2. Na podany adres e-mail wysyłam Ci dokładną kwotę, tytuł oraz rachunek, do zapłaty z góry, ponieważ nie stać mnie na wyłożenie pieniędzy na zamówienie.
  3. Oczekuję zaksięgowanych pieniędzy na koncie.
  4. Kiedy zobaczę przelew przychodzący, to wpisuję Twoje zamówienie jako ważne i dopisuję ilość do puli zamówionych.
  5. Kiedy będzie zamówionych i opłaconych przynajmniej 20 sztuk danego koloru (możesz zamówić większą ilość więcej niż jednego koloru ?), składam zamówienie u firmy, która to wykona dla mnie, żeby ekonomicznie miało to sens – firma deklaruje czas wykonania usługi na około 10 dni roboczych.
  6. Od razu, kiedy otrzymam info, że zamówienie jest gotowe, odbieram bransoletki i wysyłam je do Was tego samego dnia. Najlepiej inPost’em, ponieważ oni dostarczają paczki nawet tego samego dnia.
  7. Cieszycie się bransoletkami, a ja tym, że udało mi się połączyć produkt z utrzymaniem bloga.

Tutaj omawiam proces projektu i pokazuję możliwe modele bransoletek.

Jeśli w ciągu 4 tygodni od pierwszego, potwierdzonego, zamówienia, nie uda się nam uzbierać 20 sztuk danego koloru, to wtedy zwracam w całości otrzymaną kwotę, bo procedura wygląda tak, że zamawiacie i płacicie z góry za bransoletki, a dopiero ja zlecam ich wykonanie.

Koszt pojedynczej bransoletki ustanawiam na 13 złotych + 10 złotych przesyłka, która jest wliczona w cenę. W przypadku odbioru osobistego proszę o mailową informację. W przypadku zamówień do 20 sztuk, za wysyłkę płacisz raz – czyli, jeśli kupisz 5 bransoletek, to płacisz 5 x 13 PLN + 10 PLN =75 PLN – jeśli będzie to większa ilość, to wyślę kurierem, koszt nie powinien przekroczyć 25 PLN jednorazowo.

Danych nie wykorzystuję w żaden inny sposób jak wobec tego zamówienia. Administratorem Twoich danych jestem ja, czyli @WspomnieniaGeja z adresem korespondencyjnym: ul. Piątkowska 123A; 60-660 Poznań. Przechowuję je na dysku Google w usłudze Google Drive i kiedy tylko poczujesz chęć, możesz poprosić o usunięcie swoich danych prostą informacją / zdaniem: „Proszę o usunięcie moich danych z bazy.” wysłanym do mnie na adres: wspomnieniageja@gmail.com.
Jeśli nastąpi to przed realizacją Twojego zamówienia, to najpierw zwrócę pieniądze, a następnie usunę Twoje dane. ?

Zamów swoją bransoletkę, już dziś, do dzieła❗

EDIT: 31.12.2020

Uruchomiłem możliwość przesyłania pieniędzy na dedykowaną zbiórkę PayPal, a niebawem wprowadzę dodatkowy asortyment w moim sklepie, bo chcę nie tylko prosić o darowizny, a również dać wam coś fizycznego, co będzie wam przypominało o udzielonym mi wsparciu. ? 

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: