fbpx

Dziękuję, że jesteście ze mną. Znajdź.lgbt – Jakub & Dawid – Grabari – Durex

dziekuje-ze-jestescie-ze-mna-znajdz-lgbt-jakub-dawid-grabari-durex

Do tematu przejdę za chwilę. Najpierw chciałem podziękować wam wszystkim. Nigdy w życiu nie sądziłem, że tylu ludzi będzie chciało śledzić i aktywnie wspierać mnie w tym, co robię. Wy macie “produkt uboczny”, odpad, tego, co robię, czyli wyrzucam z siebie to, co mi leży na wątrobie. Szczególnie że robię to dla siebie. ?

Kilkaset osób chcących śledzić moje losy, myśli i publikacje na Facebooku, sporo osób na Instagramie i dziesiątki ludków na kanale YouTube i oczywiście kilka tysięcy ludków czytających mojego bloga każdego miesiąca❗?

Temat jest nie najświeższy, lecz uważam, że ważny i warty uwagi i pochylenia się nad nim. Chodzi o jednego ze zrzutkowiczów. Wpłacił On bowiem pieniądze z komentarzem “www.znajdz.lgbt”. Dane nie są publiczne, na stronie również nie znalazłem nazwiska tego człowieka, to też nie wyjawię jego tożsamości, choć pewnie nie miałby z tym problemu, bo zamieniłem kilka słów z tym facetem i wydał mi się być serdecznym człowiekiem. ?

Na stronie znajdziecie wiele projektów, osób, blogów, forum, kanałów na YouTube i wiele, wiele innych, związanych z tematyką L.G.B.T.+ zaindeksowane w jednym miejscu. Cieszę się, że taka strona powstała. W dobie poczucia prowadzenia projektu, który jest “zły i niedobry”, bo przecież dalej żyjemy w przekonaniu, że jesteśmy komuś coś winni i musimy się tłumaczyć z tego, że jesteśmy innej orientacji, niż hetero. Mam na myśli, głębokie przekonanie, że my musimy się wytłumaczyć z tego, że kochamy osobę o tej samej płci lub nie czujemy pociągu seksualnego, bo inaczej jesteśmy złymi ludźmi. ?‍♂️

Fakt, dostałem pieniądze, więc można by uznać post i mój podcast za sponsorowany. Tak nie było, choć fakt, dostałem jakieś pieniądze. Dlatego też proponuję zerknąć, zobaczyć, poczytać, dowiedzieć się. Jak zobaczycie, to może odkryjecie nowe projekty, osoby, filmy i wiele więcej. ?

Na liście znajduje się strony znajdz.lgbt są przykładowo:

O Jakubie & Dawidzie pewnie słyszeliście już wcześniej. Jeśli nie, to reklama Durex, o której było bardzo głośno w związku z tym, że TVP nie zgodziło się na wyemitowanie reklamy, bo podobno reklama jest gorsząca. Zastanawiam się, w którym miejscu❓ Wtedy, kiedy w spocie mowa była o zabezpieczaniu się, czy może wtedy, kiedy mówili o komforcie i przyjemności❓ ?

Wiadomo, że skoro jest to reklama firmy i nowego produktu, to nie będą zachwalać partii rządzącej, czy też nie będą zachęcali do kupienia produktów konkurencji.

Osobiście, uważam, że reklama nie jest zła czy też jakkolwiek gorsząca. Pary gejowskie uprawiają seks i jeśli firma, taka, jak Durex podejmuje się promocji zdrowego wyboru, jednocześnie reklamując swój produkt, to jest całkiem dobry wybór, a reklama ma również walory edukacyjne. Dla mnie – mega sprawa❗??

Tutaj zostawiam Wam link do klipu Durexa.

A tutaj mój podcast do tego wpisu, gdzie mówię to wszystko. ?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: