fbpx

14/02/2020 – Dzień piąty, Walentynki ?.

Wspomnieniageja.com Luty, codziennik tydzień pierwszy.

Tak, to dzisiaj są te wychwalane przez marketingowców, słynne Walentynki – nie ma co się dziwić, w końcu dzięki każdemu ze świąt można stworzyć odpowiednią kampanię reklamową, nowe produkty i usługi.. czyli sprzedaż. ?

Dzisiaj wstałem późno, bo tak lubię. Wolę wstać późno i pracować w nocy, szczególnie, jeśli mam pracować umysłowo, jak nad moim blogiem, właśnie. ?

Kiedy już wyciągnąłem swoje dupsko z fotela, to zacząłem od robienia kopii zapasowej niezbędnych danych mojego starego telefonu, bo planowałem to na dzisiaj, żeby zrobić, bo niestety, mój staruszek tak bardzo się zasyfił danymi, że nie pozwalał się odblokować normalnie, jak każdy inny telefon, a jedynie wyjątkowo, czasami pozwolił mi korzystać z jego możliwości raptem 1-2x na dobę – totalna porażka❗?

Telefon zresetowałem, dane wyczyściłem, potem w między czasie obejrzałem kilka odcinków na różnych kanałach na Jutubie (tak, to tak z przekory napisałem niepoprawnie ?) „w tle” rozmawiając z kilkunastoma chłopakami i kilkoma dziewczynami, szczególnie na Instagramie. Nawet udało mi się zupełnie przypadkiem otrzymać telefon do chłopaka, który chciał zaoszczędzić nam obu czasu i kombinacji na pisanie na portalu fellow.pl, gdzie jak wspólnie ustaliliśmy, wcześniej zaobserwował moje konto na Instagramie – mała magia po przekazaniu dla mnie dostępu do galerii. ?

Rozmowa była dość treściwa, konkretna, półgodzinna. Niestety, pomimo ciekawego tonu prowadzonej rozmowy, zadecydowaliśmy, że odezwie się później, bo będzie sobie mój imiennik leciał do znajomych, więc musi się spakować.

Potem oczywiście odwiedził mnie kochanek, żeby wręczyć mi prezent, bo nie mógł się powstrzymać. Prosiłem, powtarzam zawsze i każdemu, ze nie chcę prezentów, nienawidzę takowych, nawet mu pisałem na Facebooku, żeby mi nie wymyślił żadnego gotowania, win, czy chu**j wie co tam jeszcze sobie ubzdura. Potwierdził, przy czym ostatecznie przyjechał po pracy – miał popołudniową zmianę – z karmelowym ptasim mleczkiem.

Oczywiście, że opieprz był❗ Nie lubię takich cudów, prosiłem, tłumaczyłem, nawet było wiele miesięcy temu ustalane, że NIE CHCĘ, niczego takiego, a jeśli już coś mu się w głowie rodzi, to ma to ze mną ustalić, a to już jest KOLEJNE jakieś wymyślone COŚ❗? Jak nie urodzinowe torty, to prezenty gwiazdkowe i inne takie.

Tłumaczenie, bo mnie kocha – guzik ? prawda❗ Jemu pomyliły się pojęcia, co już dawno też zostało ustalone. Dupą się nie kocha, a co najwyżej rucha, po co też właśnie przyjechał. I mógłbym prosić, tłumaczyć jakkolwiek, cokolwiek, to nie dotrzesz – dupa swędzi, więc bolec być musi❗?

Bolca dostał, żebym miał spokój przynajmniej na kilka dni, bo tak do tygodnia musi wystarczyć. Ja na prawdę mam co robić i jakiekolwiek seksy, średnio mnie interesują. Zabiera to czas, gdzie i tak walczę o każde minuty, szczególnie, że teraz jak już jestem chory i siedzę w domu, to mogę coś porobić.. Poza tym, nie sprawia mi satysfakcji to, jak to wszystko wygląda – seks pod przymusem, bo jak bolca nie będzie, to się będzie tak trząść, jak jakiś wibrator na zwarciu, albo milion innych rzeczy, aż nie dostanie bolca, więc szybszą opcją jest zrobić swoje niezależnie od nastroju, co trwa nie więcej jak pół godziny, niż być co chwilę szarpanym, żeby zasadzić, bo czeka.. i tak przez kilka godzin.. ?

Tyaaa.. powinienem być arcy szczęśliwy, że nie muszę się martwić o seks.. – bardzo chętnie oddam tę możliwość łatwego, zawsze dostępnego seksu za spokój, który jest mi bardziej potrzebny, niż takie cyrki, ale to też już niedługo też się skończy.. Właśnie m.in. dlatego działam z nową księgową, żeby ruszyć moją firmę i postawić do pionu, żeby nie być zależnym od cudzego auta, kont bankowych i całej tej łaski, na której być nie lubię, bo nie lubię być zależny. Szczególnie, jeśli to, co mówię nie jest respektowane, od czego zależy wiele moich kwestii, czy też piszę/mówię o czymś, tłumaczę, a po kilku wiadomościach otrzymuję kolejne zapytania o to, lub twierdzenia przeczące do tego o czym cały czas wstecz się produkowałem – szlag mnie jasny trafia❗?

No, ale oczywiście zanim przyjechał, to zdążyłem nagrać podcast z treścią mojego pierwszego wpisu na blogu. Jestem wychwalany przez wielu za mój głos, co mnie osobiście dziwi.. i sugeruje się mi, abym nagrywał, jak nie wideo, to chociaż takie właśnie podcasty.. – na spróbowanie zrobiłem z treścią mojego wpisu, jak się przyjmie, tak też zobaczę, czy będę robił to dalej. Jeśli nie będzie zainteresowania taką treścią, formą, to nie będę tracił czasu i energii na to, bo mam sporo zajęć, a dokładanie sobie specjalnie jeszcze kolejnego czegoś.. to tak trochę mi nie po drodze. Lubię eksperymentować, to też pokusiłem się o coś takiego. Nagranie nie jest studyjne, ale myślę, że nie wyszło najgorzej. Jeśli chcesz, to zobacz sobie, oceń w komentarzu na blogu, czy też pod materiałem. Jest na Jutubie, Fejsie i może nawet wrzucę na Instagram TV (czy jakoś tak) – chcę zwiększyć szansę na to, żeby otrzymać spory feedback, najlepiej JUŻ. Chcę wiedzieć, czy faktycznie są osoby zainteresowane taką treścią.

Z oceną, proszę konkretnie, rzeczowo, lecz nie srogo. Nie dysponuję studiem nagraniowym, profesjonalnym sprzętem, czy oprogramowaniem. Nawet zielony jestem, jeśli chodzi o lektorstwo – to był mój pierwszy raz. ? Oczywiście, jeśli zrobiłem jakiś błąd, czy coś można lepiej, to się nie zastanawiaj, czy i jak to zabrzmi, tylko pisz, daj mi znać o tym❗ Jeśli boisz się publicznie, to jest coś takiego, jak wiadomość prywatna – pisz do mnie bezpośrednio. Za każdą opinię serdecznie dziękuję, bo na prawdę mnie to pomoże określić kierunek tego. Oczywiście nie obiecuję niczego – w sensie, jak ogólnie stwierdzicie wszyscy, że mam robić, czy nie robić, albo jakoś inaczej, wymyślnie, to nie oczekujcie ode mnie, że pójdę po sprzęt, zwolnię się z pracy i będę siedział i tylko do Was gadał – tak nie będzie. Wszystko robię w ramach”czasu wolnego”, którego tak na prawdę nie mam, ale staram się wyjść na przeciw, chcę się rozwijać i uczyć – bo dzięki temu, że coś robię, a Wy mi piszecie, czy też mówicie co i jak.. to ja mogę się doskonalić i dlatego uwielbiam szczere wypowiedzi❗??

No i się rozpisałem.. ?

Teraz mamy godzinę ósmą, jest to już czas po premierach na Fejsie i Jutubie, więc materiały już można oceniać. Liczę na Was❗?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: