fbpx

Dupa, to dupa – już po wyborach. Dlaczego mnie nie było❓

dupa-to-dupa-juz-po-wyborach-dlaczego-mnie-nie-bylo

Wiem, że nie ma co roztrząsać wyborów – było, minęło, stało się. Musimy się przemęczyć z tym, co jest.

Poświęcam temu odrobinę początku podcastu i wpisu, a następnie przejdę do tego, jakie mam planay wobec mojej przyszłości. Ostatnio mówiem bardzo szczerze, odnośnie tego, że jeśli ponownie przyjdzie mi żyć pod płaszczem starca rządzącego się i nami wszystkimi, postawą rażąco odbiegającej od normalnej, osoby, rozsądnej. Wszystko w tonie śmiechu, bo tyle pozostało. Nie warto się łamac i poddawać.

Jeśli chodzi o moją przyszłość w świecie karła i szleńca na którego nie głosowałem, bo nie chcę, aby ktoś, kto zachowuje się jak szaleniec, nie rozumie tego, co się wokół niego dzieje, rozkazuje uczonym, teoretycznie mądrym człowiekiem, jakim jest ponownie, obecny prezydent kraju.

Prawdę powiedziawszy, nie rozumiem tego. Jak to się dzieje, że facet taki, jak Andrzej daje sobą rozporządzać i powodować manipulację na taką skalę❗?

Ja naturalnie, nie siedzę z założonymi rękoma, nie użalam się i nie rozpaczam też ani na swoją sytuację, ani na sytuację kraju – mamy to, co wybrała większość. Niezależnie od tego, czy wybrali aktywnie stawiając krzyżyk, czy nie poszli na wybory tak samo, jak w przypadku pierwszej tury. Chociaż frekfencja podniosła się i ostatecznie wybrała marionetkę.

Nie będę osądzał nikogo, czy też rozgrzeszał – żaden z kandydatów nie jest godnym reprezentowania kraju, choć Rafał Trzaskowski zdecydowanie lepiej sobie radzi i mniej nakłamał oraz poniżył nas, jako kraj, publicznie – przynajmniej tak uważam. Rozumiem też, że mówienie, ze jedno zło jest gorsze od drugiego, lecz tyle o drugiej turze możnaby powiedzieć. Wcześniej była szansa na zmiany, teraz już za późno.

Obecnie..

Teraz jestem pasożytem, jak ci wszyscy beneficjenci PROGRAM+ i osoby jedynie krzyczące jak pisklaki „dej, bo mi się należy”.. z tą, delikatną różnicę, że ja poraz pierwszy poprosiłem o pomoc i nie dlatego, że mi się należy, a dlatego, ze coś robię w kiedunku tego, aby poprawić swoją sytuację i móc, jak wcześniej, dokładać do podatków.

Zawnioskowałem o pieniądze z programu dla osób, które straciły pracę w czasie, kiedy to pandemia wzięła górę. Nie mam zamiaru, ani planów na to, aby dalej wyciągać rękę po pieniądze, bo są na pewno osoby, które są bardziej potrzebujące. Na pewno jakiemuś Brajankowi trzeba chleba, choć pewnie nie zobaczy go, bo patologiczni rodzice przepiją lub przepalą. Może jakieś babcie potrzebują na leki.. Ja jestem młody jeszcze, coś wymyślę.. ?

Działam i szukam pracy..

Nie inaczej. Pisze maile i próbuję nawiązać wiele współprac, aby móc się utrzymać, a przy tym szukam też „normalnej pracy”. Aby w oddali znosić te wszystkie idiotyzmy i ustawy podpisywane nocami na życzenie Kaczyńskiego, szukam pracy w branży transportowej. Wiem, że kierowcami BUSów bardziej pomiatają, niż kierowcami ciężarówek – potocznie, TIRowcami – tym bardziej takimi, jak ja, którzy są młodzi.

Mam na myśli rodaków. W przeciągu około półtorej roku przerobiłem 11 firm z czego w 5 pracowałem zarówno w kraju jak i jeżdżąc „po europie”.. Ogłoszenia zawierają kłamstwo, że poszukują kogoś doświadczonego, jedynie po to, aby celowo zapłacić mniej pracownikowi, żeby oszukać go na składkach ubezpieczeniowo zdrowotnych, pensji i wszystkim na czym się da, tylko dlatego, że jest się młodym i można takiego „porobić”..

Ja zostałem oszukany kilka razy, nasz chory kraj i instytucje powołane do pomocy nie mają ochoty tego robić. Zgłosiłem sprawy do PiP’u jak i do US. Byłem przekonany, że zgłoszenie okłamania jednej z większych mafii legalnie działających, jaką jest US obudzi prawdziwego potwora, bo sama instytucja również traci daniny, które mogliby przyjąć bezpowrotnie.. – łudziłem się tylko. ?‍♂️ Pomocy nie było, a jedynie mnie zbyto. Straciłem ponad rok czasu pracy, bo zleceniówki, choć zawsze oferowano umowę o pracę, bo po europie trzeba mieć licencję jako przewoźnik lub umowę o pracę. Nawet był czas, kiedy nie miałem wcale umowy.. – na prawdę znosiłem wiele i dawałem się poniżać i pluć w twarz, aby mieć pieniądze na życie. ?

Szukam współprac ja, jako ja – Dawid, informatyk – oraz ja, jako Gej, w kończu mam dzięki Wam bardzo ładne statyskyki, całkiem nieszablonowy styl pisania i mówienia, więc moze jakiś wydawca zechce ze mną współpracować.. ? Piszę, zapytuję.. i nie poddaję się❗?

Miałem też dziadków..

Przyjechali tez do mnie właściele mieszkania. Dziadkom się trochę przedłużyło, nie byli 1-2 dni, a sporo dłużej.. – mają do tego prawo. ? Poza tym, to zebrałem bęcki od babci, bo mój współlokator, Tomek upierdolił czymś brodzik prysznica i był jakiś taki szarowaty. Niby tłusty, lecz nie do końca. Próbowałem to zmyć kilkoma środkami, lecz nie zeszło, poddałem się. W trakcie konfrontacji próbowałem wyjaśnić, że to nie jest moja wina.. lecz nie udało mi się dojść do głosu. Babcia nie jest głucha, lecz miała już wymyśloną przemowę i jechała z tematem bez wytchnienia. Mogłem się z nią kłócić.. o ich pupilka, Tomusia, aniołeczka.. lecz nie miałem ochoty na to. Wolałem robić swoje, przyjąłem na klatę i tyle. Trwało to kwadrans, a nie z godzinę, czy dwie. ?‍♂️

Jak pisałem wcześniej – nie poddaję się, Wy też tego nie róbcie. A dla jasności.. – byłem na wyborach, niestety, mój głos nie był wystarczający, aby przeważyć o losach naszego kraju zarówno w pierwszej turze jak i drugiej. Starałem się, nie wyszło.

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: