fbpx

Dla Naszych cudownych Kobiet. ?

Niezależnie od tego jak by się Nam, facetom, gejom, nie działo.

Niezależnie od tego, czy żyjemy w biedzie, czy w dostatku. Bez znaczenia też czy własnie się rodzimy, czy jesteśmy u schyłku życia i oddajemy ostatnie tchnienie w swoim życiu – to One, KOBIETY są dla Nas ważne.

Jeśli Kobieta nie nosiłaby Nas w swoim łonie przez dziewięć miesięcy (wyjątkiem są wcześniaki oraz osoby, którym było za dobrze w brzuszku i siedziały dłużej 😛 ), następnie nie wydała nas, mężczyzn na świat, to nie było by Nas!

Nie urodzilibyśmy się, nie byłoby tu nas. Nie moglibyśmy się cieszyć sobą, nie moglibyśmy patrzeć codziennie w oczy swoich kochanków – lub, jeśli komuś się udało, mężów.

Gdyby nie Kobiety, które dały Nam życie, nasze Matki – bezwzględnie na to, jakie są, zawsze będziemy je mocno kochali – gdyby nie Nasze przyjaciółki, których często mamy więcej, niż znajomych facetów, nawet wśród gejów, to Nasz świat nie miałby większej wartości. Nie zostalibyśmy nauczeni miłości, nie zarażono by nią nas przecież.

Dlatego uważam, że należy się o nich pamiętać, choć w tym, jednym, króciutkim, dniu, które początek swój znajduje miejsce w czasach komunistycznych i nasze babcie kojarzą ten dzień z paczką pończoch, goździkiem i wymuszonym, czasami nawet wyczekiwanym długo seksem.

Zawsze namawiam wszystkich do życzliwości. Dzisiaj nie będę namawiał do wręczania kwiatów, bo one ładnie wyglądają, kiedy są świeże, rosną. Zachęcam Ciebie, Ciebie, a nawet Ciebie do tego, by podziękować, tak szczerze Kobietom za to, że są z Nami, za to, że to One dały nam początek. Postarajmy się być dla Nich milsi, niż zwykle, niech wiedzą, że pamiętamy o tym, że jest ich święto i rzeczywiście są dla Nas ważne, bo są!

Ja dla przykładu, po całym dniu pracy i obowiązkach własnych, których jest masa, postanowiłem podzielić się z Wami moimi przemyśleniami, choć krótko i wykonać symbolicznego kwiatka (wierzcie mi, mnie, jako osobie, która nie jest grafikiem, było bardzo ciężko go wykonać, lecz udało się, bo walczyłem do końca! 😉 ).

Serdeczne Pozdrowienia dla Wszystkich moich czytelników! ?

SAY NO TO HATE

Co Ty o tym sądzisz❓? Twoja opinia: